Warszawski Festiwal Kawy 2019

Jeżeli jesteś prawdziwym miłośnikiem kawy to z pewnością już nie możesz doczekać się zbliżającego się wielkimi krokami święta, bo Warszawski Festiwal Kawy jest już tuż tuż. W tym roku odbędzie się on już 9 lutego. Pałac Kultury i Nauki zamieni się w środkowoeuropejską stolicę kawy, wystawcy z wszelkich stron świata zaprezentują różnorodne gatunki i odmiany kawy pochodzące z miejsc, o których prawdopodobnie nie miałeś do tej pory pojęcia. To szczególne wydarzenie, dlatego jesteśmy przekonani, że Ty również powinieneś wziąć w nim udział. Zastanawiasz się jak najłatwiej dostać się na wydarzenie? Niepotrzebnie, bo najlepsze taksówki w Warszawie czekają na Ciebie z ofertą.

Ele Taxi Warszawa jest wszędzie tam, gdzie znajdziemy najlepsze atrakcje w mieście. Ele Taxi to propozycja dla osób, które od taksówki oczekują nie tylko bezpiecznego przejazdu z punktu A do punktu B. Oferujemy przejazdy najwyższej jakości, kompetentnych kierowców oraz niezwykle komfortowe pojazdy. Nasza bogata oferta oraz flota pozwala na spełnienie nawet najbardziej wyszukanych potrzeb naszych klientów.

Jak zamówić Ele Taxi? To dziecinnie proste! Tradycyjnie możesz zadzwonić na numer 22 811 11 11, jednak jeśli jesteś przede wszystkim fanem rozwiązań mobilnych, specjalnie dla Ciebie powstała aplikacja Taxi Polska umożliwiająca na bardzo szybkie bookowanie przejazdów. Określ swoją lokalizację i punkt podróży, a Twój samochód będzie już w drodze po Ciebie. Dodatkowo aplikacja Ele taxi umożliwia Ci stałe śledzenie Twojej taksówki i duklanie szacuje czas całej podróży.