Kabaret Ani Mru Mru w Domu Kultury „Świt”

Kabaret Ani Mru Mru to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych w Polsce formacji kabaretowych. Jej skecze znają chyba wszyscy, bo bawią one wszystkie pokolenia już od kilkunastu lat! Najlepszym sposobem na mega dawkę rozrywki, humoru i satyry w jednym jest wzięcie udziału w występie kabaretowym na żywo. Bezpośredni kontakt kabareciarzy i widowni zapewnia emocje, których nie jest w stanie oddać nawet najwierniejszy przekaz telewizyjny na żywo!

Kabaret Ani Mru Mru w Warszawie

Już 28 lutego 2019 roku w Domu Kultury Świt mieszkańcy Warszawy i okolic, a także wszyscy przyjezdni, będą mieli zaszczyt wziąć udział w kabarecie Ani Mru Mru na żywo. Ekipa z Lublina wystąpi tu dwukrotnie – o godzinie 17-tej i 20-tej. Można się więc spodziewać sporego natężenia ruchu w okolicach Domu Kultury w godzinach popołudniowych. Jak dojechać do Domu Kultury? Mieści się on na ulicy Wysokiego w dzielnicy Targówek. Aby tam dojechać, wystarczy minąć Las Bródnowski, który trudno jest przegapić.

Wygodnie i bezpiecznie na występ kabaretu

Aby nie stresować się niepotrzebnie szukaniem miejsc parkingowych, staniem w korkach, czy innymi rzeczami, które niestety irytują kierowców jeżdżących w godzinach szczytu po Warszawie, najlepiej skorzystać z Ele Taxi Warszawa. Taksówkarze tej korporacji są bezbłędni – doskonale znają topografię miasta i potrafią jeździć z ominięciem najgorszych korków, byś zawsze był wszędzie na czas. Jak zamówić taxi, gdy wokoło panuje gwar wywołany emocjami po występie kabaretu i nie jesteśmy w stanie usłyszeć dyspozytora? Najlepiej przez aplikację w smartfonie Taxi Polska, pokazującą najbliższe dostępne taksówki, określającego trasę, czas przejazdu i jego koszt!