Bieg SGH ulicami Warszawy

Warszawa szykuje się na prawdziwe święto biegu! Już 28 kwietnia 2019 roku Warszawiacy będą mieli okazję wziąć udział w biegu charytatywnym organizowanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Organizatorzy przygotowali aż trzy trasy, na których będzie możliwe zaprezentowanie swojej umiejętności i sprawdzenie stanu kondycji przed latem. Najdłuższa z nich to dystans 10 kilometrów, krótsza 5 kilometrów oraz jedno kilometrowa trasa dla dzieci. Udział w biegu łączy przyjemne z pożytecznym, ponieważ dochody z imprezy w całości zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Jeżeli lubisz pomagać, znasz się trochę na bieganiu nie może Cię tam zabraknąć, zaplanuj udział w imprezie razem z Ele Taxi Warszawa, ponieważ takie atrakcje w Warszawie to nie lada gratka dla miłośników joggingu.

Jak dojechać na Bieg SGH ulicami Warszawy?

Najbezpieczniej i najszybciej na start trasy biegowej dostaniesz się korzystając z usług Ele Taxi Warszawa. Oferujemy wygodne przejazdy, wszędzie tam gdzie dzieje się coś ciekawego. Dzięki nam bezpiecznie dojedziesz na miejsce, by razem z wszystkimi wziąć udział w prawdziwym festiwalu sportu oraz pomagania.

Bądź nowoczesny i skorzystaj z aplikacji mobilnej od Taxi Polska

Oprócz tego, że Ele Taxi, które jest częścią Taxi Polska, oferuje komfortowe przejazdy, to jeszcze rozwiązania mobilne. Aby ułatwić zamawianie przejazdów powstała funkcjonalna aplikacja do zamawiania taxi. Pobierz ją na swój telefon i nie martw się, kiedy będziesz jechał na start biegu SGH ulicami Warszawy.