The Grand Beatbox Battle 2019

Jedna z największych bitew beatboxowych powraca. Tym razem wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się w legendarnym klubie Stodoła na warszawskim Mokotowie. Beatboxerzy będą mieli szansę zaprezentować się w trzech kategoriach – jesteśmy przekonani, że zapowiada się prawdziwa wojna na bity. The Grand Beatbox Battle 2019 to unikatowe widowisko, na którym nie może zabraknąć i Ciebie. Wydarzenie odbędzie się już 12 i 13 kwietnia, więc zarezerwuj sobie czas i zaplanuj wyjazd razem z Ele Taxi Warszawa. Mamy nadzieję, że myślami jesteś już w trasie na wyjątkowe spotkanie ze światem muzyki.

Jak dojechać na The Grand Beatbox Battle 2019 w warszawskim Klubie Stodoła?

Jak dojechać na The Grand Beatbox Battle 2019? Z Ele Taxi! Jesteśmy największą korporacją w mieście i zjawiamy się wszędzie tam, gdzie najlepsze atrakcje w Warszawie. Oferujemy komfortowe oraz bezpieczne przejazdy sprawdzonymi samochodami, w asyście doświadczonych kierowców. Stawiając na przejazd z nami nie musisz obawiać się bezsensownego kluczenia po mieście oraz długich minut oczekiwania na kierowcę pod domem. Zaufaj nam i pozwól sobie na przemierzanie miasta z najlepszymi.

Mobilne rozwiązania od Taxi Polska

Ele Taxi, wchodzące w skład Taxi Polska przygotowało rozwiązanie dla wszystkich miłośników nowoczesnych rozwiązań. By być jeszcze bliżej naszych klientów powstała dedykowana aplikacja do zamawiania taxi. Dzięki niej zamawianie samochodu trwa nie więcej niż minutę, a do tego na bieżąco możesz śledzić położenie swojej taksówki. Jeżeli wybierasz się na The Grand Beatbox Battle 2019 pobierz ją bądź zadzwoń pod nasz numer! Do zobaczenia!