Salvador Sobral – Poland Tour 2019

Kto z Was nie słyszał jeszcze o przyjeździe uczestnika 62. konkursu Eurowizji, który zachwycił wszystkich piosenką „Amar Pelos Dois” do Warszawy? Portugalczyk zdobył serca europejskich fanów muzyki zdobywając największą ilość punktów, co przyniosło pierwsze zwycięstwo jego ojczyźnie na tym konkursie. Tym razem Salvador Sobral będzie zdobywał serca Polaków podczas Poland Tour 2019. Jeden z koncertów artysty odbędzie się już 8 kwietnia 2019 roku na warszawskiej Hali Torwar. To wyjątkowa okazja, żeby wziąć udział w koncercie, ponieważ artyści tacy jak Sobral nieczęsto goszczą na naszych scenach. Jeżeli chcesz przenieść się w magiczny świat jazzu zaplanuj swój udział w tym wyjątkowym wydarzeniu razem z Ele Taxi Warszawa.

Jak dojechać na koncert Salvadora Sobral na warszawskim Torwarze?

Najbezpieczniejszym i najbardziej komfortowym sposobem dojazdu na koncert jest skorzystanie z usług Ele Taxi Warszawa. W naszej ofercie znajdują się komfortowe przejazdy idealnie dostosowane do potrzeb naszych klientów. Posiadamy szeroką flotę aut oraz doświadczonych kierowców, którzy doskonale wiedzą gdzie znaleźć najlepsze atrakcje w Warszawie. Dlatego, jeżeli szukasz niezawodnego sposobu, który uczyni Twój wieczór idealny w każdym calu, koniecznie zadzwoń bądź skorzystaj z nowoczesnej aplikacji.

Nowoczesne zamawianie taxi z Taxi Polska

By być jeszcze bliżej klientów powstała funkcjonalna aplikacja do zamawiania taxi – Taxi Polska. Dzięki niej wystarczą zaledwie trzy ruchy po ekranie smartphona i jesteś w drodze na warszawski Torwar, by oddać się chwili dobrej muzyki z Salvadorem Sobral.