Kayah & Bregovic w Warszawie

Duet muzyczny składający się z doskonale wszystkim znanej piosenkarki Kayah oraz niezwykle utalentowanego kompozytora Gorana Bregovica już zawsze będzie zajmował ważne miejsce na kartach polskiej muzyki. Twórcy hitów takich jak „ Prawy do lewego” czy „Śpij kochany śpij” po raz kolejny zaprezentują się wspólnie na jednej scenie, tym razem w warszawskiej Hali Torwar. Koncert to prawdziwe święto muzyczne, podczas którego możliwe będzie wysłuchanie nieśmiertelnych hitów pochodzących z płyty obsypanej dziesiątkami prestiżowych nagród. Koncert odbędzie się w niedzielny wieczór, już 7 kwietnia 2019 roku. Trudno wtedy o lepsze atrakcje w Warszawie, więc zarezerwuj swój czas i zaplanuj wyjazd razem z Ele Taxi Warszawa.

Jak dojechać na koncert Kayah & Bregovic na warszawską Halę Torwar?

Najszybszym i najbardziej komfortowym sposobem dojechania na koncert jest skorzystanie z usług Ele Taxi. Ele Taxi Warszawa to ceniona korporacja taksówkarska wchodząca w skład grupy Taxi Polska. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości usług, wygodnych samochodach oraz profesjonalnych kierowcach to jedyny słuszny wybór. Przejazdy z Ele Taxi to szansa na udany wieczór od momentu opuszczenia domu, do samego powrotu.

Aplikacja, która pozwoli Ci być tam, gdzie największe atrakcje w Warszawie

Co więcej, Ele Taxi to również nowoczesna aplikacja do zamawiania taxi, która powstała z myślą o wszystkich miłośnikach rozwiązań mobilnych. Jeżeli kupiłeś już bilet na koncert i szukasz odpowiedniego przejazdu, zainstaluj ją na swój telefon i zaplanuj swój doskonały wieczór już dziś.