Charlie Winston w Warszawie

Czy słyszałeś już, co wydarzy się 9 lutego 2019 roku w klubie Hybrydy? Jeżeli nie z przyjemnością chcemy poinformować Cię, że wystąpi tam Charlie Winston, światowej sławy muzyk, instrumentalista i poeta. To jedyny koncert w Polsce, a jego trasa koncertowa jest promocją nowej płyty, która stała się dużym zaskoczeniem w świecie muzyki. Artysta przekazuje przez nią swój nowy światopogląd oraz wartości, które w ostatnim czasie zmieniły jego życie. To bardzo ciekawe nie tylko muzycznie wydarzenie, więc uważamy, że powinieneś tam być i Ty. Co więcej, oferujemy również wysoce komfortowy przejazd do klubu Hybrydy razem z Ele Taxi.

Ele Taxi Warszawa to stołeczny lider przejazdów miejskich. Podróż z nami stała się czystą przyjemnością. Gwarantujemy wysoki komfort oraz doświadczonych kierowców, przed którymi Warszawa nie kryje żadnych tajemnic. Co więcej, musisz wiedzieć, że nasze bogate doświadczenie oraz rozległa wiedza pozwoliły na stworzenie floty, która sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadamy samochody różnych wielkości, byś Ty i Twoi przyjaciele byli wszędzie na czas.

Atrakcje w Warszawie nigdy Cię nie ominą jeżeli skorzystasz z przejazdów Ele Taxi. Wystarczy, ze zadzwonisz pod numer 22 811 11 11, a dyspozytor bezzwłocznie wyśle po Ciebie najbliższą taksówkę. Dla miłośników nowoczesnych technologii Ele Taxi przygotowała aplikację umożliwiającą bookowanie przejazdów online. Nasza aplikacja TAXI POLSKA pozwoli Ci w ekspresowym tempie zamówić taksówkę. Wystarczy, że określisz swoją lokalizację i miejsce docelowe, resztą zajmie się już Ele Taxi. Nie zwlekaj i zaplanuj koncert Charliego Winstona razem z nami.