Targi Młodej Pary w Warszawie

Targi Młodej Pary w Warszawie to bardzo atrakcyjne wydarzenie, na które Warszawiacy czekają przez cały rok. Kilkuset wystawców z Polski i nie tylko zaprezentuje rzeczy, które są absolutnym must have współczesnego ślubu i wesela. To doskonała okazja nie tylko dla narzeczonych i osób planujących zawarcie związku małżeńskiego, to ciekawa inicjatywa, pokazująca, że Wesele nie zawsze musi wyglądać tak samo. W tym roku Targi Młodej Pary odbędą się 10 lutego w hali Expo XXI. Jeżeli zastanawiasz się czy warto wziąć udział w tym wydarzeniu, mówimy Ci, że warto. Dodatkowo proponujemy transport z Ele Taxi, który pozwoli Ci w łatwy sposób dostać się na miejsce.

Ele Taxi Warszawa to niekwestionowany lider transportu w mieście. Trudno, żeby atrakcje w Warszawie odbyły się bez naszego udziału, gdyż nasze taksówki są wszędzie tam, gdzie potrzebuje ich klient. Przedstawiamy bogatą ofertę, kierowaną do osób, które od przejazdów oczekują czegoś więcej. Ele Taxi to szeroka gama samochodów, które przeznaczone są zarówno dla pojedynczych osób, jaki i większych grup.

Położenie Expo XXI nie należy do jedynych z najbardziej dostępnych miejsc w Warszawie, dlatego Ele Taxi zawiezie Cię tam wprost spod Twoich drzwi. Wystarczy, że zadzwonisz na numer 22 811 11 11, a Twoja taksówka będzie już w drodze po Ciebie nim zakończysz swoje połączenie z naszym dyspozytorem. Co więcej na naszym pokładzie znajduje się aplikacja do zamawiania taxi, TAXI POLSKA, by Twoja podróż na Targi Młodej Pary była jeszcze szybsza i łatwiejsza.