Ciekawość tańca 5.0 – Dance curiosity 5.0

Kochasz tańczyć, a może interesujesz się kulturą taneczną oraz różnymi stylami tańca? Jeżeli tak Ele taxi Warszawa pragnie zaprezentować Ci warsztaty pod tytułem „Ciekawość tańca 5.0 – Dance curiosity 5.0„. To wyjątkowa szansa na wzięcie udziału w przedsięwzięciu o charakterze warsztatów połączonych ze świetną zabawą. Dance curiosity odbędzie się już 27 i 28 kwietnia w Bielańskim Ośrodku Kultury. To jedyna okazja na spotkanie się ze słynnych Danielem Sandu, który przybył do Warszawy wprost z Amsterdamu. Jeżeli kochasz tańczyć oraz poznawać nowe zagadnienia, warsztaty nie mogą odbyć się bez Twojego udziału.

Jak dojechać na Ciekawość tańca 5.0 – Dance curiosity 5.0 na warszawskich Bielanach?

Najwygodniejszym sposobem dojechania na warszawskie Bielany jest skorzystanie z usług Ele Taxi Warszawa. Jesteśmy wiodącą korporacją taksówkarską w mieście, a do tego jesteśmy zawsze wszędzie tam, gdzie największe atrakcje w Warszawie. Wybierając się na warsztaty razem z nami możesz być spokojny o dotarcie na czas oraz komfort swojej podróży. Dokładamy wszelkich starań, aby Twój dzień był idealny od momentu wyjścia z domu do samego powrotu!

Wyjątkowa aplikacja do zamawiania taxi od Taxi Polska

Ele Taxi, które jest ważną częścią grupy Taxi Polska korzysta z rozwiązań, które szczególnie przypadną do gustu miłośnikom rozwiązań mobilnych. Została stworzona funkcjonalna aplikacja do zamawiania taxi, dzięki której zamawianie przejazdu zajmuje mniej niż minutę. Nie czekaj dłużej i pobierz ją na swój telefon. Zrobiłeś to? Jeśli tak, do zobaczenia na Dance curiosity 5.0!