Mela Koteluk w warszawskiej Stodole

Czy są tutaj jacyś fani Meli Koteluk? A może znajdziemy tutaj fanów dobrej muzyki? Jeżeli tak, Ele Taxi Warszawa ma wyjątkową propozycję oraz zaproszenie na koncert, który odbędzie się już 26 kwietnia 2019 roku w warszawskim klubie Stodoła. Tym razem Mela Koteluk wyrusza w trasie po tytułem „Migawka ’19”, w której artystka zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty. To wyjątkowa szansa na spotkanie z artystką po długim koncertowaniu na zasiadanych salach. Mela Koteluk wystąpi w odświeżonym stylu i zaprezentuje się na nowo zarówno w sferze muzycznej, jak i tekstowej. Lubisz takie atrakcje w Warszawie? Każdy lubi, dlatego zaplanuj koncert Meli Koteluk razem z nami!

Jak dojechać na koncert Meli Koteluk w warszawskiej Stodole?

Na koncert najwygodniej jest dojechać taksówką. Dzięki Ele Taxi Warszawa dojedziesz do warszawskiej Stodoły bez zbędnych komplikacji i będziesz mógł cieszyć się wyjątkowym wieczorem, pełnym muzyki od opuszczenia domu, do samego powrotu. Specjalnie dla Was oferujemy bezpieczne przejazdy, wygodnymi samochodami w towarzystwie doświadczonych kierowców. Dzięki nam płynnie dotrzesz z punktu A do punktu B i nie będziesz musiał martwić się zbędnymi szczegółami.

Skorzystaj z aplikacji mobilnej od Taxi Polska

Aby jeszcze bardziej umilić podróżowanie po warszawie stworzona została specjalna aplikacja do zamawiania taxi od Taxi Polska. Teraz wystarczy jedynie kilka razy przesunąć po ekranie telefonu, a kierowca będzie już w drodze, by zabrać Cię na koncert do warszawskiego klubu Stodoła.