Novotel – jak dojechać?

Odpowiedź na pytanie, gdzie właściwie znajduje się centrum Warszawy bywa niekiedy kłopotliwa, jednakże z czystym sumieniem można przyjąć, że definicją ścisłego centrum może zostać Novotel. Hotel położony jest nieopodal ronda Dmowskiego, przy którym krzyżują się dwie najważniejsze arterie miasta – ulica Marszałkowska oraz Aleje Jerozolimskie. Dojazd tam, szczególnie w godzinach szczytu wymaga użycia specjalnych środków, aby nie utknąć na długie godziny w gigantycznym korku. Jednym z tych środków jest taxi w pobliżu, które poruszając się po bus pasach może zgrabnie omijać stojące sznury samochodów.

Centrum miasta i hotel Novotel – jak dojechać szybko i nie utknąć w korkach?

Jak dojechać pod Novotel bez stania w korkach? Należy skorzystać z usług Ele Taxi Warszawa. Jesteśmy niekwestionowanym liderem przejazdów po Warszawie. Dysponujemy dużą ilością samochodów oraz zatrudniamy doświadczonych kierowców, dla których omijanie korków nie stanowi najmniejszego problemu. Jeżeli zależy Ci na czasie, wysokim komforcie i przyjaznej atmosferze, trudno o lepszy wybór niż Ele Taxi Warszawa.

Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań mobilnych i ekspresowo dostań się na miejsce

Aby jeszcze bardziej przyspieszyć Twoje podróże po mieście powstała nowoczesna aplikacja taxi – Taxi Polska. Dzięki niej zamawianie przejazdu trwa mniej niż minutę, a Ty nie musisz gorączkowo szukać numeru do korporacji. Zainstaluj ją na swoim telefonie i miej pewność, że Twój przejazd do centrum będzie trwał tyle ile powinien i ani sekundy dłużej.