COMBICHRIST – Warszawa

Występ zespołu COMBICHRIST to nie lada gratka dla wszystkich miłośników electro-industrial metalowej sceny. Grupa powraca w wielkim stylu i pragnie zaprezentować swój najnowszy album. To wyjątkowe wydarzenie muzyczne, ponieważ zespół charakteryzuje się unikatowym brzmieniem i jest wręcz kochany na całym świecie. Co więcej, ciężko o lepszy przykład tak oryginalnego mieszania się electro i industrialu w tak wdzięcznym stylu. Kiedy i gdzie to wszystko się odbędzie. Koncert będzie miał miejsce już 24 lipca 2019 roku w warszawskim klubie Proxima. Jesteśmy przekonani, że to niemalże atrakcje w Warszawie w przeciągu całych wakacji, więc pozwól nam być tam razem z Tobą!

Wyjątkowe wydarzenia tylko z wyjątkową taksówką!

Tak, Ele Taxi Warszawa to wyjątkowa taksówka dla wyjątkowych osób. Już jakiś czas temu zostaliśmy okrzyknięci liderem przejazdów w mieście i bardzo nam z tym tytułem do twarzy! Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz kurs był profesjonalny oraz przebiegał w dobrej atmosferze. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości usług zadzwoń do nas bądź skorzystaj z mobilnej aplikacji!

Jak dojechać w najbardziej nowoczesnym stylu? Tylko z aplikacją do zamawiania taxi od Taxi Polska!

Nasza aplikacja do zamawiania taxi – Taxi Polska – to jedne z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku. Posiada ona intuicyjny interfejs, dlatego sprawia, że z łatwością obsłużą ją nawet dzieci. Co więcej, zamawianie przejazdu trwa zaledwie kilkanaście sekund, a Ty na bieżąco możesz śledzić położenie swojego samochodu.