P!NK – GET THE PARTY STARTED

Czy jesteś fanem koncertów gwiazd światowego formatu? Jeśli tak, składa się idealnie! Ele Taxi Warszawa ma zaszczyt zaprezentować koncert światowej klasy gwiazdy P!NK. Artystka zagra na warszawskim PGE Narodowym w ramach trasy GET THE PARTY STARTED. Jesteś szczęśliwym posiadaczem biletu na te wyjątkowe wydarzenie i już zastanawiasz się jak dojechać na Stadion Narodowy 20 lipca 2019 roku? Ele Taxi Warszawa zawiezie Cię tam z największą przyjemnością. Zapisz sobie nasz numer bądź pobierz aplikację na swój telefon i baw się na koncercie P!nk razem z nami?

Dlaczego warto podróżować z Ele Taxi Warszawa?

Po pierwsze, Ele Taxi jest wszędzie tam, gdzie najważniejsze atrakcje w Warszawie. Dysponujemy szerokim wachlarzem różnorodnych samochodów oraz ze szczególną dbałością podchodzimy do powierzonych nam zadań. Nasi wykwalifikowani kierowcy gwarantują nie tylko bezpieczeństwo przejazdu, ale również dobrą atmosferę. Wsiadając do naszego samochodu raz, już zawsze będziesz chciał podróżować z najlepszymi!

Ele Taxi Warszawa jest również liderem nowoczesnych rozwiązań

Co to oznacza w praktyce? Dysponujemy nie tylko flotą nowoczesnych samochodów, ale również korzystamy z mobilnych rozwiązań na miarę XXI wieku. Nasza aplikacja do zamawiania taxi powstała z myślą o osobach, które ponad wszystko cenią sobie zaoszczędzony czas oraz najnowocześniejsze rozwiązania. Zamawianie przejazdu trwa zaledwie kilkanaście sekund, a Ty cały czas masz na oku swój samochód! Gotowy? Widzimy się już 20 lipca na PGE Narodowym!