Animatsuri 2019

W tym roku już po raz jedenasty Warszawa zamienia się w stolicę kultury japońskiej. Już w weekend od 19 d0 21 lipca w Centrum konferencyjno- szkoleniowym na ulicy Bobrowieckiej odbędzie się Animatsuri 2019. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego będziesz mógł spotkać się oko w oko z kulturą Japonii. Organizatorzy przegotowali szereg atrakcji oraz prelekcji, które zainteresują ludzi w każdym wieku. Masz ochotę wziąć udział w tym wydarzeniu i zastanawiasz się jak dojechać na miejsce? Z pomocą przychodzi warszawski lider przejazdów pasażerskich – Ele Taxi Warszawa!

Przemierzaj Warszawę tanio, szybko, a przede wszystkim bezpiecznie!

Niska cena, wysoki komfort i maksimum bezpieczeństwa – tak w skrócie można opisać Ele Taxi Warszawa. Jesteśmy korporacją, dla której najważniejszym celem jest zadowolenie klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy przejazd był wygodny, a dodatkowo odznaczał się nietuzinkową atmosferą. Jeśli chcesz poznać największe atrakcje w Warszawie i mieć wieczór idealny w każdym calu, zadzwoń po nas bądź skorzystaj z innej nowoczesnej opcji zamawiania przejazdu.

Nowoczesne taksówki na miarę XXI wieku

Co to znaczy, że Ele Taxi jest nowoczesną taksówką na miarę XXI wieku? Przede wszystkim to, że dajemy możliwość zamówienia przejazdu przez Internet. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację Taxi Polska na swoim telefonie, określisz cel podróży, a my zajmiemy się resztą. Pobierz ją już dziś i wybierz się na wyjątkowe spotkanie z kulturą Japonii już dziś! Gotowy? Do zobaczenia w naszym samochodzie!