Kabaret Hrabi – Wady i Waszki

Kabaret Hrabi to wręcz klasyka na polskiej scenie kabaretowej! Jeśli cenisz sobie humor wysokich lotów, doskonałą grę aktorską oraz nietuzinkowe podejście do żartu Ele Taxi Warszawa przygotowało propozycję idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb! Już 15 lipca 2019 roku kabaret Hrabi zaprezentuje swój program pod tytułem Wady i Waszki na scenie warszawskiej Kuźni Kulturalnej. To nietuzinkowy sposób na spotkanie się z doskonałym żartem oraz najlepszym rodzajem satyry. Wady i Waszki do program, który trafi w serce każdego widza oraz opowie nam co nieco o nas samych. Jesteśmy pewni, że atrakcje w Warszawie dawno czekały na pojawienie się takiego wydarzenia, więc musisz wybrać się tam razem z nami!

Jak dojechać do Kuźni Kulturalnej bez stresów i zamartwień? Z Ele Taxi Warszawa!

Na każde pytanie pod tytułem „jak dojechać?” odpowiedź jest prosta – Ele Taxi Warszawa. Świadczymy usługi najwyższej jakości oraz gwarantujemy, że zawieziemy Cię wszędzie tam gdzie tego potrzebujesz zawsze na czas, bezpiecznie oraz w komfortowych warunkach. Posiadamy flotę nowoczesnych aut różnych rozmiarów, więc jeżeli masz zamiar wybrać się do kuźni Kulturalnej z większą grupą znajomych daj nam znać!

Ele Taxi Warszawa pozwala na zamówienie taksówki przez Internet!

Zamów swój przejazd przy pomocy nowoczesnej aplikacji mobilnej. Całość zajmie Ci zaledwie chwilę, a ty na bieżąco będziesz mógł śledzić położenie swojego wozu. Zaskoczony? Sprawdź jak to działa w praktyce i zainstaluj aplikację na telefon i zaplanuj wieczór z kabaretem Hrabi już dziś!