Dying Fetus + Gutslit

Prawdziwe ciężkie brzmienie na warszawskiej scenie? Proszę bardzo, a to wszystko już 14 lipca w klubie Pogłos! Co takiego się tam wydarzy? Koncert zespołu Dying Fetus oraz Gutslit! To wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które zwraca na siebie uwagę przede wszystkim poprzez nietuzinkowe połączenie różnych stylów muzycznych, ale pozostających w ciężkim heavy-metalowym klimacie. Jeżeli od dawna chciałeś wziąć udział w prawdziwym święcie muzyki, to opcja przygotowana specjalnie dla Ciebie! Dzwoń po Ele Taxi Warszawa i jedź tam, gdzie najbardziej nietuzinkowe atrakcje w Warszawie!

Ele Taxi Warszawa dopasuje się dokładnie do Twoich potrzeb!

Z troską podchodzimy do każdego naszego klienta, dlatego również z troską zadbamy o jego wyjątkowe potrzeby. Po pierwsze dysponujemy wachlarzem różnorodnych samochodów o różnych wielkościach. Bez względu na to czy jedziesz sam, czy zabierasz ze sobą pięciu przyjaciół, z Ele Taxi Warszawa pojedziecie wszyscy jednym samochodem. Co więcej, jesteśmy zawsze blisko Was, dlatego czas oczekiwania na przejazd jest zredukowany do minimum!

Nowoczesna aplikacja i ekspresowe zamawianie przejazdu!

Nasza aplikacja Taxi Polska pozwoli zamówić Ci przejazd w dosłownie kilkanaście sekund. Pobierz ją na swój telefon i spraw, że zamawianie taksówki stanie się prawdziwą przyjemnością. Co więcej, aplikacja Ele Taxi pozwoli Ci mieć wszystko pod kontrolą i śledzić aktualne położenie samochodu, który po Ciebie jedzie! Zainstaluj ją już dziś i użyj podczas wyjazdu na koncert!