RD3 – Driftingowe Mistrzostwa Polski 2019

A teraz coś dla wszystkich fanów ostrej jazdy, miłośników pisku opon i zapachu benzyny! Bez obaw, nie chodzi o podróż taksówką Ele Taxi, ale za to z przyjemnością mamy zaszczyt zaprezentować wydarzenie jakim jest RD3, czyli Driftowe Mistrzostwa Polski. Kiedy one się odbędą? Już w weekend 13-14 lipca, Autodrom na Bemowie zamieni się w krajową stolicę Driftu. W wydarzeniu wezmą udział prawdziwe legendy tego sportu, a Ty będziesz miał szansę obserwować wyczyny na naprawdę światowym poziomie. Zastanawiasz się jak dojechać na warszawskie Bemowo, aby nic nie umknęło Twojej uwadze i w spokoju relaksować się tym nietuzinkowym wydarzeniem? Skorzystaj z usług Ele Taxi, bo jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieją się największe atrakcje w Warszawie!

Dlaczego Ele Taxi Warszawa to najlepszy wybór, gdy zależy Ci na dobrym klimacie podróży?

Jesteśmy ponad miarę profesjonalni, a do tego prawdziwie zależy nam na wysokiej jakości wykonywanych przez nas kursów. Posiadamy flotę nowoczesnych samochodów oraz najlepszych kierowców w całej Warszawie. Decydując się na przejazd z nami, decydujesz się na maksimum bezpieczeństwa oraz komfortu, a dodatkowo masz szansę na skorzystanie z najnowocześniejszych sposobów zamawiania taksówki w tym kraju.

Nowoczesna aplikacja do zamawiania taxi, dla tych, którzy oczekują czegoś więcej

Nasza nowoczesna aplikacja do zamawiania taxi – Taxi Polska – jest najbliżej potrzeb naszych klientów. Dzięki niej zamówisz przejazd w kilkanaście sekund oraz na bieżąco będziesz mógł obserwować położenie swojego auta. Zainstaluj ją i wypróbuj podczas Driftowych Mistrzostw Polski!