Ramones Warsaw Night!

Czy są tutaj jacyś fani klasyki i nietuzinkowego brzmienia? Jeśli tak to Ele Taxi Warszawa ma zaszczyt zaprezentować wyjątkowe wydarzenie muzyczne jakim jest Ramones Warsaw Night! To cykliczna impreza, która odbywa się w warszawskim klubie Pogłos od lat. W tym roku spotykamy się już 13 lipca i będziemy wspominać surowe brzmienia legendarnego zespołu. Wkładaj swoje trampki, jeansy i dzwoń po Ele Taxi! Takie atrakcje w Warszawie nie mogą odbyć się bez Twojego i naszego udziału!

Postaw na taksówkarskiego lidera Warszawy!

Tak, Ele Taxi Warszawa to niekwestionowany lider podróży po mieście. Dlaczego? Dlatego, że dostarczamy rozwiązania najwyższej jakości oraz dbamy o każdy detal, aby nasz klient z radością zamówił naszą taksówkę po raz kolejny. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami, doświadczonymi kierowcami oraz znamy Warszawę lepiej niż własną kieszeń. Doskonale wiemy, jak dojechać w nawet najbardziej ukryte zakamarki miasta, by nasz klient czuł się bezpiecznie i nie martwił się, że nie dotrze do danej lokalizacji na czas. Co więcej, odznaczamy się nowoczesnością oraz z łatwością dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów.

Zamów taksówkę w ekspresowym czasie i miej wszystko pod kontrolą!

Czy to możliwe? Oczywiście, jeżeli skorzystasz z nowoczesnej aplikacji do zamawiania taxi od Taxi Polska. Wystarczy zaledwie kilka przesunięć palcem po ekranie telefonu, obranie celu podróży i zaledwie kilkanaście sekund, a będziesz w podróży pod wskazany adres. Zainstaluj aplikację na swoim smartfonie i sprawdź jak działa nowoczesne rozwiązanie w praktyce! Do zobaczenia w samochodzie!