Darmowe muzea – Warszawa

Warszawa pełna możliwości – skorzystaj z darmowych atrakcji

Raz na jakiś czas warto zrobić sobie dzień spotkania z kulturą i sztuką. Oprócz tak zwanych Nocy Muzeuów, także w inne dni muzea w Warszawie oferują darmowe wejście. Żal z tego nie skorzystać. Ele Taxi zabierze Cię szybko, sprawnie i bezpiecznie do każdego miejsca, także podczas zwiedzania darmowych muzeów w Warszawie. Kierowcy Ele Taxi to prawdziwi specjaliści od wszystkich zakątków Warszawy, znają wszelkie objazdy i skróty, dlatego bez problemu ominą korki i sprawnie przewiozą Cię do wybranego muzeum.

Ele Taxi nieustannie ulepsza się dla Ciebie

Ele Taxi to nie tylko największa korporacja w Warszawie, to także najnowocześniejsza korporacja. W Ele Taxi najważniejszy jest klient, dlatego korporacja sięga po najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, aby uprościć klientom proces zamawiania taksówki. W tym celu powstała mobilna aplikacja Taxi Polska, dzięki której już w kilka sekund zamówisz taksówkę.

Zamawianie taksówki nigdy nie było tak proste!

Aplikacja mobilna Taxi Polska jest banalnie prosta w obsłudze. Wystarczy chwila, aby ściągnąć ją na swojego smartphone’a, a w razie potrzeby w kilka sekund zamówić przewóz najlepszą taksówką w mieście. Ela Taxi wysyła Kierowcę, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji – dlatego nigdy nie czekasz długo na taksówkę. Korporacja dysponuje nowoczesnymi autami, aby Twoja podróż była sprawna, bezpieczna, a także komfortowa. Do zobaczenia w jednym z nich!