Podróże małe i duże: Włochy

Ele Taxi zabierze Cię w podróż do Włoch. Gotowy?

27 sierpnia czeka Cię kolejne wielkie wydarzenie kulinarne w Warszawie. Cook Up zaprasza na włoski wieczór, podczas którego Bartek Kieżun, autor książki “Italia do zjedzenia” zorganizuje wspólne wielkie gotowanie. To prawdziwy znawca kultury włoskiej – w barwny sposób opowie o tym, co we Włoszech najpiękniejsze. A Ty pozostając w niemniej pięknej i fascynującej Warszawie poczujesz się jak w podróży po słonecznej Italii. Kuchnia włoska to genialne smaki – znasz jakieś przepisy? Czy znasz, czy nie – wybierz się włoski wieczór i sprawdź, czym Włochy mogą Cię zaskoczyć.

Włoskie potrawy to nie tylko pizza i tiramisu

Jeśli obawiasz się, że wieczór będzie się kręcił wokół pizzy i tiramisu – nic bardziej mylnego! Bartek zaplanował pracę w małych, 2-4 osobowych grupach, nad 4 daniową włoską kolacją. Na koniec wszyscy wspólnie zasiądą do kolacji, degustując wzajemnie swoje dania. Organizatorzy gwarantują też relaks przy lampce włoskiego wina – abyś w pełni poczuł się jak podczas podróży po Włoszech.

Masz problem z dodzwonieniem się na taksówki? Wypróbuj mobilną aplikację Taxi Polska i nie czekaj już nigdy tak długo

Ele Taxi to nie tylko największa taxi korporacja, to również najlepsza z korporacji. Kierowcy Ele Taxi to prawdziwi mistrzowie kierownicy, którzy dzięki swojej doskonałej orientacji w terenie, odnajdą się w każdym miejscu. Korporacja stawia na najnowsze rozwiązania, dzięki którym w łatwy, szybki sposób, przy korzystnej cenie dostaniesz się wszędzie tam, gdzie w danym momencie potrzebujesz. Wypróbuj aplikację Taxi Polska, która pozwoli Ci w kilka sekund, w dowolnym miejscu dużego miasta, zamówić taksówkę.