10. Urodziny zumby w Polsce

Jest okazja do świętowania

Już od 10 lat cała Polska szaleje w rytmie zumby. Ten taniec to świetny sposób nie tylko na utrzymanie sylwetki w doskonałej kondycji, ale także na poprawę nastroju i wspaniałą zabawę. Z okazji urodzin zumby 31 sierpnia odbędzie się niezapomniana impreza. Na największej zumba scenie w Warszawie, z doskonałym oświetleniem warszawscy propagatorzy zumby poprowadzą prawdziwy maraton tej niecodziennej przyjemności.

Baw się w niezapomnianym towarzystwie

Ele Taxi Warszawa wraz z instruktorami zumby, takimi jak: Asia Wesołowska – Lewandowska, Oktawian Zagórski, Natalia Litwiniuk, Michał Kurpet, czy Piotrek Litwiniuk zaprasza wszystkich, którzy mają ochotę zatańczyć zumba kroki. Impreza zarówno dla weteranów jak i dla początkujących. Do warszawskich wirtuozów tańca dołączą trenerzy z całej Polski między innymi: Evgenii Chigirev i Karolina Grzeluk. Warto pojawić się tam i dotrzymać kroku mistrzom zumby.

Po treningu świętujemy urodzinowe after party

Po przyjemnej sesji z trenerami, uczcimy 10. urodziny zumby w Polsce. Afterparty pourodzinowe zumby przeszło już do legendy polskiej zumby. Lokalizacja imprezy powala. A Ele Taxi Warszawa zna tę lokalizację, jak każdą inną w Warszawie i bezpiecznie przywiezie, a także odwiezie Was z tej epickiej imprezy. Nasze taksówki są zawsze wszędzie tam, gdzie jest najlepsza zabawa i gdzie czekają najlepsze atrakcje w Warszawie. Dzięki nam w łatwy, szybki i przyjemny sposób przedostaniesz się nawet na drugi koniec miasta. Wystarczy tylko zadzwonić do Ele Taxi Warszawa lub zamówić przejazd przez internet lub aplikację Taxi Polska. Zawsze do usług.