17 European Dance Meetings

Tańczysz? A może chciałbyś zacząć?

25 sierpnia nadarzy się świetna okazja do weryfikacji swoich tanecznych umiejętności lub nabycia nowych. A dobra wiadomość jest taka, że okazja ta powtarzać się będzie codziennie aż do 30 sierpnia. Warsztaty taneczne w Egurrola Dance Studio Ochota to jedna z najlepszych atrakcji w Warszawie, której nie możesz przegapić. Ele Taxi obecne jest przy każdym wydarzeniu w Warszawie i innych większych miastach. Wspieramy rozwój kultury i rozrywki w miastach, cieszymy się, że masz gdzie spędzać wolny czas, lubimy spędzać go z Tobą.

Zabierz się z Ele Taxi na Żwirki i Wigury 99A i daj się nauczyć tańczyć

A podczas warsztatów tanecznych w Warszawie tańczyć nauczą Cię światowej sławy trenerzy, między innymi: Alberto Blanco, David Cottle, Maximilian Jarish, Zacc Milne, Neal Piron, Ainsley Ricketts, Bradley Shelver, Julia Spiesser we współpracy z polskimi tancerzami: Klaudia Antos, Marta Czyż, Artur Golec, Włodzimierz Kołobycz, Patryk Kownacki, Paweł Michno, Katarzyna Malinowska, Klaudia Koruba, Katarzyna Mieczkowska, Tomasz Prządka, Maksim Woitiul, Julia Żytko. Odmówisz im tańca?

Uprość sobie życie – daj się podwieźć!

Daj się podwieźć Ele Taxi. Nieważne skąd i nieistotne dokąd – kierowcy Ele Taxi to świetnie zorientowani w terenie specjaliści, którzy w szybki, sprawny i uprzejmy sposób zabiorą Cię, gdziekolwiek zechcesz. Wystarczy, że w aplikacji mobilnej Taxi Polska zamówisz taksówkę. Zajmie to tylko kilka sekund – o ile szybsze i prostsze niż próba zamówienia taksówki przez telefon.