Iceland To Poland 2019 – Progresja

Pierwszy na świecie projekt, który za pomocą muzyki przedstawia elementy kulturowe łączące Polskę z Islandią już 23 sierpnia odwiedzi Polskę. Wszystkich chcących poznać bliżej Islandię Ele Taxi zaprasza na podróżujący festiwal muzyczny, który odbędzie się w klubie Progresja w Warszawie. W tym roku motywem przewodnim jest muzyka elektroniczna. Iceland to Poland powstał w 2016 roku, a jego autorką jest Wiktoria Joanna Ginter – Polka, która od wielu lat mieszka w Islandii i związana jest z muzyką islandzką.

Muzyka islandzka sprawdzi się w podróży

Iceland To Poland to jedna z najlepszych atrakcji w Warszawie. Organizatorzy obiecują niezapomnianą imprezę, podczas której wystąpią między innymi takie gwiazdy jak: Hatari, FM Belfast, czy aYia. Jeśli muzyka islandzka po zabawie w Progresji bardzo spodoba Ci się, kierowcy Ele Taxi podczas każdego przejazdu mogą umilić Ci podróż włączeniem płyty Hatari, czy innego islandzkiego zespołu. Ele Taxi dba o to, aby przejazd był nie tylko bezpieczny i sprawny, ale także komfortowy i przyjemny.

Nowoczesna korporacja to gwarancja sprawnego i bezpiecznego przejazdu

Ele Taxi to nowoczesna korporacja taksówek, które w łatwy sposób zamówić możesz w każdym dużym mieście. Wystarczy, że użyjesz mobilne aplikacji Taxi Polska, aby w kilka sekund zamówić przejazd w dowolne miejsce. Kierowcy Ele Taxi to mistrzowie w orientacji w terenie. Znają każdy zakątek Warszawy, więc szybko i bezpiecznie zawiozą Cię pod wskazany adres.