METALLICA: PGE Narodowy

Metallica – najlepszy koncert lata 2019

21 sierpnia będzie wielkim dniem dla polskich fanów zespołu Metallica. Metallica w Polsce to jednak z największych atrakcji w Warszawie i nie tylko Warszawie w tym roku. Większość kierowców Ele Taxi to również fani zespołu Metallica. Z przyjemnością, sprawnie i szybko podrzucą Cię na koncert i z niego odbiorą. A przy okazji podzielicie się wrażenie z tego niesamowitego wydarzenia.

Szybko i sprawnie – tak jest tylko z Ele Taxi

Ele Taxi to nowoczesna korporacja, która zjawia się zawsze na czas tam, gdzie jej potrzebujesz. Jak to możliwe? To proste. Wystarczy, że pobierzesz mobilną aplikację Taxi Polska i w ciągu kilku sekund zamówisz taksówkę. Kierowca otrzyma alert z informacją o Twojej lokalizacją i zjawi się szybko. Kierowcy Ele Taxi to specjaliści orientacji w terenie, którzy zawsze dowiozą Cię sprawnie, szybko, bezpiecznie i komfortowo tam, gdzie chcesz się dostać.

Ele Taxi – największa i najlepsza korporacja

Ele Taxi to nie tylko największa korporacja. To również najlepsza taxi korporacja, ponieważ jako jedna z niewielu liczy się klientem do tego stopnia, że stworzyła mobilną aplikację Taxi Polska, dzięki której niezwykle łatwo i szybko zamówić można przejazd. Już w kilka sekund informacja dociera do najbliższego kierowcy, który sprawnie dostaje się na wezwanie. A przejazd z kierowcą Ele Taxi to niezwykła przygoda w komfortowym wydaniu, gdyż auta Ele Taxi to nowoczesne i bezpieczne maszyny. Do zobaczenia w którejś z nich!