9 Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego

Półmaraton warszawski, czyli biegi uliczne czas start!

Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego to najszybszy półmaraton warszawski. Trasa biegowa ciągnie się od Błoni aż po Borzęcin Duży (niedaleko Warszawy), co gwarantuje piękne widoki podczas rywalizacji. Już 18 sierpnia Ożarów Mazowiecki wypełni się wszystkimi fanami tego sportu. Biegacze podczas półmaratonu zachwycą się malowniczym położeniem terenów gmin Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Ele Taxi też tam będzie – gotowe, aby przywieźć Was na start i odebrać z mety. Ele Taxi zawsze jest tam, gdzie potrzebna jest taksówka. Nawet na półmaratonie warszawskim.

Pozytywna przygoda od startu do mety

Biegi uliczne to świetny sposób na rekreację, rozrywkę, wspólne spędzenie czasu z rodziną, a także na zachowanie wysportowanej sylwetki. Ele Taxi o tym wie, dlatego nasi kierowcy zawsze są zwarci i gotowi podczas tego typu atrakcji w Warszawie i okolicach, aby jak najszybciej, bezpiecznie i sprawnie odebrać Was oraz przewieźć w pożądane miejsce. Ele Taxi to nowoczesna korporacja, która umożliwia Ci zamówienie taksówki w ciągu zaledwie kilku sekund. Jak to możliwe?

Najprostszy sposób na zamówienie taksówki

Wystarczy zaledwie kilka sekund, aby kierowca Ele Taxi otrzymał informację, że na niego czekasz. Umożliwia to mobilna aplikacja Taxi Polska, a najlepiej zorientowani w terenie kierowcy Ele Taxi zabiorą Cię w ekspresową podróż po Warszawie i każdym innym większym mieście. Do zobaczenia w trasie!