Męskie Granie 2019: Warszawa

Kolejna odsłona tej legendarnej imprezy już w sierpniu

Jak co roku czeka nas porządna dawka emocji podczas Męskiego Grania. Tym razem niezapomniana impreza odbędzie się 17 sierpnia na Torze Służewcu. To już dziesiąta edycja wyjątkowej orkiestry. Ele Taxi już nie może się doczekać. Męskie Granie to jedna z naszych ulubionych atrakcji w Warszawie. Niecierpliwie czekamy na nią co roku. To gwarancja najwyższej klasy muzycznej zebranej na jednej scenie. Utworu sygnowane tą nazwą zawsze lądują na najwyższych miejscach listy przebojów. Podczas Męskiego Grania, na które bilety już są w sprzedaży – czeka nas prawdziwa uczta muzyczna.

Kto wystąpi?

Męskie Granie 2019 zaskoczy wszystkich. Na scenie zagra dla nas specjalnie na tę okazję utworzona Orkiestra Orkiestr. Z okazji dekady grania wystąpią artyści promujący poprzednie 10 tras sponsorowanych przez Żywiec. Zebrani razem wykonają wszystkie najlepsze single Męskiego Grania z minionej dekady. Ele Taxi zamierza nieziemsko bawić się przy kawałkach wykonywanych między innymi przez: Fisza, Maleńczuka, Korteza, Nosowską, czy OSTRego. A po imprezie wystarczy, że przy użyciu aplikacji mobilnej Taxi Polska zamówicie przejazd, a Ele Taxi bezpiecznie odwiezie Was do domu. Lub gdziekolwiek sobie zażyczycie.

Nowoczesna taksówka

Ele Taxi to korporacja na miarę XXI wieku. Zachwycają nas najnowsze technologie, chcemy ułatwiać Wam życie. Dlatego stawiamy na sprawność w kontakcie – wystarczy kilka sekund, abyś zamówił przejazd za pomocą aplikacji mobilnej Taxi Polska. Nasi kierowcy znają każdy zakątek miasta, bezpiecznie zabiorą Was z Męskiego Grania 2019 jak i z każdej innej atrakcji w Warszawie.