ABC Woka

Co to jest wok? Masz szansę nauczyć się z niego korzystać

Wok kojarzy się z jedzeniem. I słusznie. Wok to azjatycka patelnia, którą cechuje szybkość i spektakularność procesu przygotowania dania. Na dodatek danie przygotowane za pomocą woka nie traci swoich wartości odżywczych, dzięki szybkiemu przyrządzaniu. Warsztaty kulinarne, podczas których można nauczyć się sztuki przygotowywania egzotycznych potraw, to jedna z lepszych atrakcji w Warszawie. Kolejne odbędą się już 13 sierpnia o godzinie 18:30 przy ulicy Racławickiej 99. Nie wiesz jak się tam dostać? Spokojnie – Ele Taxi zadba o to, żebyś nie spóźnił się na warsztaty ABC Woka, a po kulinarnym kursie odwiezie Cię do domu – byś przetrenował nabytą wiedzę.

Zostań specjalistą woka i zaskocz swoich gości egzotycznym daniem

O tym, co można zrobić za pomocą woka dokładnie opowie i zademonstruje Thanawat Na Nagara, który na co dzień jest szefem kuchni w restauracji Basil&Lime. Restauracja ta uhonorowana została certyfikatem Thai Select, który przyznaje rząd Tajlandii. Taki certyfikat to potwierdzenie tego, że na warsztatach uczyć się będziemy od samego mistrza woka. A podczas warsztatów będzie on pilnował wszystkich użytkowników, zaglądając im w woki i doradzając jak przyrządzić chrupiącego kalmara, sos ostrygowy, czy jak usmażyć lody. Ślinka cieknie!

Ele Taxi będzie gotowe na wezwania

Wystarczy wezwać Ele Taxi za pomocą aplikacji Taxi Polska, by już za chwilę cieszyć się bezpiecznym i sprawnym przejazdem w najdalsze zakątki miasta. Ele Taxi jest gotowe na wszystkie najlepsze atrakcje w Warszawie. Znamy lokalizacje wszystkich najważniejszych wydarzeń w mieście – wystarczy zamówić kurs, aby zdążyć na każde z nich.