X Memoriał Stanisława Królaka – Warszawa 2019

Wyścigi rowerowe dla wszystkich amatorów kolarstwa

Ele Taxi Warszawa towarzyszy wszystkim najlepszym i najciekawszym atrakcjom w Warszawie. Tym razem mamy przyjemność zaprosić wszystkich na X Memoriał Stanisława Królaka, czyli wyścigi rowerowe dla wszystkich, zarówno amatorów, profesjonalistów jak i dla dzieci. To już 10 raz Warszawa świętuje kolarskie święto. Impreza trwa cały dzień, składając się z kilku startów, w podziałach na kategorie wiekowe. Wyścig rowerowy rozpoczyna się i kończy na Placu Zamkowym Krakowskiego Przedmieścia. Jak co roku na uczestników tej niewątpliwie jednej z najlepszych atrakcji w Warszawie, czeka świetna zabawa i moc pozytywnych emocji.

Ele Taxi – zawsze tam, gdzie potrzebujesz

Ele Taxi to gwarancja komfortowego przejazdu. Żadne wydarzenie w Warszawie nie obędzie się bez obecności naszych taksówek. Jeśli tylko poczujesz, że pora do domu – wystarczy zadzwonić lub skorzystać z aplikacji Taxi Polska, aby już za chwilę cieszyć się bezpiecznym powrotem do domu lub szybką zmianą lokalizacji, aby zaliczyć kolejną atrakcję w Warszawie.

Ele Taxi to bezpieczny i szybki przyjazd w każdym większym mieście

Zbliżają się wakacje, pora obrać kierunek na tygodniowy wypoczynek nad morzem lub weekendowy citybreak w Toruniu, czy Krakowie. Żeby poznać najbardziej urokliwe miejsca w danym mieście najlepiej wybrać się na zwiedzanie wieczorem. Niestraszne nieznane miejsca, gdy masz dostęp do aplikacji Taxi Polska, dzięki której Ele Taxi zabierze Cię z każdego adresu i dowiezie tam, gdzie zechcesz.