David Duchovny w warszawskiej Stodole

Od jakiegoś czasu David Duchovny to już nie tylko doskonały aktor, ale również wspaniały muzyk i performer. Już 15 lutego 2019 roku artysta rodem z Hollywood zaprezentuje się na scenie warszawskiej Stodoły. To wyjątkowe wydarzenie, prezentujące nowe oblicze gwiazdy z serialu Archiwum X oraz Californication. Jeżeli jesteś ciekawy jak artysta tak wielkiego formatu odnajduje się w klimatach muzycznych koniecznie musisz zaplanować swój wypad na koncert. To wyjątkowa okazja, ponieważ David Duchowny w Polsce pojawia się ze swoją nową płytą po raz pierwszy. Kup bilet na koncert i wybierz się tam razem z Ele Taxi.

Dlaczego powinieneś się tam wybrać akurat z Ele Taxi? Ponieważ taksówki są wszędzie tam, gdzie dzieją się rzeczy wyjątkowe. Ele Taxi Warszawa chętnie zawiezie Cię na koncert Davida Duchownego i sprawi, że Twój wieczór będzie idealny od opuszczenia mieszkania do samego powrotu. Martwi Cię koszt taksówki – Warszawa zaskoczy Cię wspólnie z Ele Taxi, ponieważ nasze ceny są konkurencyjne. Świadczymy doskonałej jakości przewozy w atrakcyjnych cenach, potrafiących prawdziwie zadowolić kieszeń naszych klientów. Ele Taxi to firma składająca się z pasjonatów, dzięki czemu każdy Twój przejazd jest nie tylko wysoce profesjonalny, ale również przyjemny.

Jeżeli już wiesz, że 15 lutego będziesz potrzebował dostać się do klubu Stodoła zapisz sobie numer Ele Taxi – 22 811 11 11. Dodatkowo, jeżeli preferujesz zamawianie taksówki przez smartphone, z myślą o Tobie powstała aplikacja TAXI POLSKA, by jeszcze bardziej uprzyjemnić Ci przygodę z Davidem Duchovnym w warszawskiej Stodole.