100 lat Polskiej Piosenki

Trudno jest uwierzyć jak barwna jest historia naszej polskiej piosenki. To wiele lat tradycji, która dostarczyła nam szereg hitów słuchanych do dziś. Janusz Józefowicz i Studio Buffo postanowili te historię zaprezentować w muzycznym spektaklu 100 lat Polskiej Piosenki. Już 13 lutego 2019 roku zapraszają na spektakl pełen muzyki i szlagierów, które są znane niemalże każdemu. Spektakl przedstawia piosenki reprezentujące każdy z okresów ostatniego stulecia. Jeżeli postanowiłeś, że też się tam wybierasz i z całą salą będziesz nucił doskonale znane wszystkim piosenki, nie zapomnij zaplanować transportu. Rozpocznij dobrze wieczór i postaw na przejazd z Ele Taxi.

Ele Taxi Warszawa to coś więcej niż zwykła korporacja taksówek. To firma wspierająca wszelkie atrakcje w Warszawie, byś mógł cieszyć się ciekawymi wydarzeniami od samego początku do końca. Ele Taxi zapewnia wysokiej jakości przejazdy, kiedy i gdzie tego tylko potrzebujesz. Nasi kierowcy mapę Warszawy opanowali do perfekcji, więc ufając im możesz mieć wydarzenia jak spektakl 100 lat polskiej piosenki nie mają prawa ominąć Cię w tym mieście.

Ele Taxi dołoży wszelkich starań, aby Twoja podróż do Buffo była przyjemna i wprawiła Cię w dobry nastrój. Zadzwoń pod numer 22 811 11 11 i zamów kierowcę, który zawiezie Cię wprost pod drzwi teatru. Co więcej, Ele taxi to również aplikacja taxi umożliwiająca zamówienie taksówki przy pomocy smartfona. Ta opcja przypadnie do gustu tym, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą, gdyż przy jej pomocy możesz na bieżąco monitorować położenie swojej taksówki.