Telewizja Kłamie w Warszawie

Czy słyszałeś kiedyś, że telewizja kłamie? Być może coś w tym jest, dlatego wolelibyśmy porozmawiać o teatrze. Już 12 lutego 2019 roku na deskach warszawskiego Teatru Palladium będziemy mogli zobaczyć spektakl pod tytułem „Telewizja kłamie” w gwiazdorskiej obsadzie. Sztuka to bawiące do łez przedstawienie interaktywne, dające szansę na uczestnictwo także widowni. U boku Tamary Arciuch wystąpią Bartek Kasprzykowski, Adam Fidusiewicz, Bartosz Opania, a nawet gościnnie pojawi się Marcin Prokop. Wybierasz się tam? Staniesz się częścią publiczności, która ma realny wpływ na losy przedstawienia? Jeżeli tak to nie zapomnij o przejazdach oferowanych przez Ele Taxi.

Ele Taxi Warszawa jest wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Spektakl w Teatrze Palladium bez wątpienia idealnie wpisze się w najciekawsze atrakcje w Warszawie tego wieczoru. Wybierając się tam zapewnij sobie wieczór pełen wrażeń od początku do końca. Ele Taxi oferuje przejazdy doskonałej jakości. Nasza firma posiada flotę komfortowych samochodów, doświadczonych kierowców oraz przyjazną atmosferę, aby każda podróż była sposobem na dobre rozpoczęcie oraz zakończenia każdego wieczoru atrakcji w mieście.

Podczas planowania swojego wyjazdu na spektakl nie zapomnij o Ele Taxi. Zadzwoń na numer 22 811 11 11 i sprawdź jak przyjemnie można przemierzać Warszawę. Jeżeli jednak jesteś fanem rozwiązań mobilnych, nasza aplikacja do zamawiania taxi TAXI POLSKA z pewnością przypadnie Ci do gustu. To nowoczesne narzędzie, które zauważalnie usprawni Twoją podróż do Palladium.