East Asia Story – Kulinarna Podróż Przez Azję

Podróże i jedzenie to prawdopodobnie rzeczy, których nigdy nie przestaniemy kochać. W szczególności stwierdzenie nabiera mocy jeżeli mówimy o Azji i jej kulinarnych skarbach. Z tej właśnie okazji Cook Story by Samsung już 12 lutego 2019 organizuje East Asia Story. Nie bez powodu wydarzenie można nazwać kulinarną podróżą przez Azję, gdyż warsztaty dają możliwość poznania kuchni japońskiej, tajskiej oraz koreańskiej. To wyjątkowe wydarzenie, dające szansę na przeniesienie się za pomocą kubków smakowych na drugi koniec globu. Jeżeli Ty również tam się wybierasz mamy coś dla Ciebie- bezpieczny oraz wygodny transport Ele Taxi.

Ele Taxi Warszawa to najlepsza z możliwych opcji dotarcia na miejsce. Oferujemy doskonałej jakości przewód osób na terenie całego miasta. Jesteśmy zawsze tam gdzie znajdziemy najciekawsze atrakcje w Warszawie i oferujemy ekspresowe przejazdy kiedy tylko sobie wymarzysz. Posiadamy szeroką wiedzę oraz doświadczenie w zakresie transportu, co pozwoliło nam zbudować doskonałą flotę, której na próżno szukać w innych korporacjach na terenie miasta. Przejazd z Ele Taxi to gwarancja najwyższej jakości usług, wysokiego komfortu oraz zadowolenia.

Jeżeli już planujesz swój udział w East Asia Story nie zapomnij o numerze na Ele Taxi – 22 811 11 11. Zadzwoń, a dyspozytor już w tym samym czasie wyśle pojazd, który rozpocznie Twoją kulinarną podróż do Azji. Co więcej, jeżeli cenisz sobie nowoczesne rozwiązania powstała również aplikacja Taxi Polska umożliwiająca zamówienie przejazdu przy pomocy zaledwie kilku ruchów palcem.