Dzień Dziecka z ELE TAXI

Tradycją Ele TAXI staje się już udział w pikniku z okazji Dnia Dziecka, organizowanym każdego roku przez Komisariat Policji Rzecznej.

W roli partnera sprawdziliśmy się już w zeszłym roku, bawiąc dzieciaki i ich rodziców najrozmaitszymi atrakcjami, ale postawiliśmy sobie za punkt honoru każdego roku podnosić poprzeczkę zarówno sobie, jak i innym współorganizatorom. I udało się!

Atrakcjom nie było końca! Przygotowaliśmy ich tyle, że nie na wszystkie starczyło czasu, ponieważ piknik trwał tylko do godziny 16:00! Nasze stoisko oblegały tłumy zadowolonych dzieciaków, konkursom nie było końca, nagrodom nie było końca, a jakby tego było mało, to także niespodziankom nie było końca!

Na specjalne zaproszenie Ele TAXI przybywali na piknik kolejni goście specjalni! Jako pierwsi pojawili się trenerzy piłkarscy: Darek Krajewski z Białych Orłów i Jurek Zych z FCBEscolaVarsovia. Profesjonalnie poprowadzili konkurs piłkarski i do końca pikniku uczyli chętne dzieciaki zasad panowania nad piłką. Kiedy nadszedł czas wręczania nagród za konkurs piłkarski nagle zawyły syreny i oto przed nasze stoisko zajechał z wielką pompą sam Chuck Norris!!! Przyjął nasze zaproszenie bardzo chętnie, bo, jak twierdzi, chce zostać 1401 taksówkarzem Ele TAXI!!! Został z nami do końca imprezy, oczywiście pilnował porządku i prezentował ciekawskim kopnięcie z półobrotu. Można było sobie zrobić z Nim zdjęcie, uścisnąć dłoń, albo poznać tajniki jego sławnego kopnięcia. Jako trzeci „dobił” do nas magik, który swoim występem zaczarował nawet samego Chucka! Wszyscy patrzyliśmy Mu na ręce, ale nikt niczego nie rozumiał.

Atrakcji, śmiechu i radości było bez liku! Konkurs z wiedzy o Warszawie zgromadził przed naszym stoiskiem całe Rodziny. Każdy chciał wygrać ogromne pudło klocków LEGO z komisariatem policji – przez chwilę zdawało nam się, że rodzicom zależało nawet bardziej. Nikt nie odszedł od stoiska Ele TAXI z pustymi rękami. To dla nas wielka frajda, kiedy widzimy tyle uśmiechów na dziecięcych buziach! Jesteśmy wdzięczni asp. szt. Pawłowi Brzezińskiemu z Komisariatu Policji Rzecznej za zaproszenie nas do współorganizowania tak fantastycznego wydarzenia, jaki niewątpliwie stał się doroczny piknik z okazji Dnia Dziecka przy Komisariacie Policji Rzecznej.

Ele Taxi - Chuck Norris na Dniu Dziecka z Ele Taxi Ele Taxi - Chuck Norris i taksówkarz ratownik