ELE TAXI walczy z pijanymi kierowcami

Zgodnie z planem, w minioną niedzielę w centrum handlowym M1 w Markach uczestniczyliśmy w akcji Stop Pijanym Kierowcom, organizując liczne pokazy ratownictwa oraz ucząc zgromadzonych gości profesjonalnego przeprowadzania akcji ratunkowej. Cieszy nas coraz większe zainteresowanie tym ważnym i niezwykle potrzebnym tematem. Wśród chętnych do nauki były nie tylko osoby dorosłe, ale i dzieci, które z dużym zapałem i powagą wykonywały powierzone im zadania.

Mimo poważnego tematu, humory wszystkim dopisywały! I świetnie, ponieważ w takiej atmosferze łatwiej jest sobie przyswoić niezbędną wiedzę, która kiedyś może nawet uratować komuś życie. U nas, na szczęście, cała akcja była przygotowaną przez nas wcześniej inscenizacją, ale podczas prawdziwej akcji trzeba działać szybko i precyzyjnie. Umiejętność udzielania pierwszej pomocy jest obowiązkiem każdego, dlatego z pewnością będziemy brać udział w kolejnych takich akcjach.

Ele Taxi - Chłopiec uczy się pierwszej pomocy - Stop pijanym kierowcom Ele Taxi - masaż serca na fantomie - Stop Pijanym Kierowcom le Taxi - ratownicy - Stop pijanym kierowcom Ele Taxi - konferansjer - Stop pijanym kierowcom Ele Taxi - Pokaz umiejętności ratowniczych - Stop pijanym kierowcom