Eros Ramazzotti | Warszawa

Najsłynniejszy włoski artysta świata Eros Ramazzotti powraca na scenę: jego nadchodząca światowa trasa rozpoczęła się w Monako, 17 lutego. Eros wystąpił na żywo w najpiękniejszych i najważniejszych arenach całej Europy, a już niedługo – w październiku – zawita do Polski.

Artysta zaczął występować na scenie już w latach osiemdziesiątych, przez co ma wiele fanów na całym świecie. W ciągu trzydziestoletniej kariery udało mu się wydać osiemnaście albumów studyjnych i sprzedać czterdzieści milionów płyt. Jednym z najpopularniejszych utworów Erosa jest “Parla con me”. Nie można również zapomnieć o słynnym duecie z Tiną Turner “Cose della vita”.

Również i Wy – razem z ELE Taxi – macie szansę wziąć udział w niesamowitym wydarzeniu, jakim jest koncert Erosa Ramazzotiego, który odbędzie się już 20 października na warszawskiej Hali Torwar. Bilety kupione? Teraz pora zadbać o transport! Tutaj z pomocą przychodzą niezawodne i najlepsze taksówki w Warszawie. Zadzwoń na numer 22 811 11 11 lub skorzystaj z aplikacji Taxi Polska, aby zamówić przejazd przez internet.

Atrakcje w Warszawie tylko z nami – liderem przejazdów po mieście

Nie bez powodu ELE Taxi określane jest mianem najlepszych taksówek w Warszawie. Dysponujemy flotą nowoczesnych samochodów oraz zatrudniamy najlepszych kierowców, którzy dowiozą Cię wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Stawiając na nas stawiasz na lidera oraz znawcę Warszawy, który pokaże Ci najlepsze atrakcje w Warszawie już dziś. Zadzwoń lub pobierz naszą aplikację – Taxi Polska.

Wygodne taxi przez internet dla każdego

ELE Taxi to również wygodne taxi przez internet, które zamówisz w kilkanaście sekund. Pobierz intuicyjną aplikację Taxi Polska i korzystaj z niej, gdziekolwiek jesteś. Załatwione? Do zobaczenia w naszych taksówkach!