FAM – Forum Aplikacji i Gier Mobilnych

Przed nowoczesnymi technologiami nie da się uciec. Znajdujemy je na każdym kroku, a nasz telefon, który nosimy na co dzień w kieszeni, stał się nie tylko maszynką do dzwonienia i wysyłania smsów. Dzięki niemu mamy dostęp do całej wiedzy na świecie, najlepszej rozrywki oraz wszystkich znajomych w zasięgu ręki. Z tego właśnie powodu ELE Taxi uważa, że powinieneś wziąć udział w unikatowym oraz bardzo aktualnym wydarzeniu jakim jest FAM – Forum Aplikacji i Gier Mobilnych. Już 8 października przestrzeń Facebook zamieni się w mekkę aplikacji oraz gier mobilnych, a Ty będziesz miał szansę na poznanie ich od całkiem nowej strony. Zadzwoń po nas i pojedź razem z nami w komfortowych oraz nowoczesnych warunkach.

Atrakcje w Warszawie z liderem przejazdów po mieście

ELE Taxi jako lider przejazdów po mieście jak mało kto wie, gdzie znaleźć najlepsze atrakcje w Warszawie. Jeśli szukasz sposobu na wolne popołudnie albo nie znasz miasta i chcesz dotrzeć tam, gdzie dzieje się coś ciekawego, daj nam znać. Nasi profesjonalni kierowcy znają Warszawę lepiej niż własną kieszeń, dlatego zaufaj im już dzisiaj – zadzwoń lub skorzystaj z innego nowoczesnego sposobu na zamawianie taksówki, aplikacji Taxi Polska.

Najlepsze taksówki w Warszawie w zasięgu Twojego palca

Najlepsze taksówki w Warszawie są w zasięgu Twojej ręki dzięki aplikacji Taxi Polska. Dzięki niej od razu wiesz, ile kosztują taksówki w Warszawie, jak długo zajmie Ci dojazd na miejsce oraz poznasz trasę przejazdu. Zainstaluj aplikację Taxi Polska na swoim telefonie i zamów komfortowy przejazd naszą taksówką!