Escape Room w Warszawie – zabawa z dreszczykiem

Escape Room to rodzaj gry zespołowej, która od kilku jest bardzo popularna na Zachodzie i cieszy się rosnącym zainteresowaniem Polaków. Zabawa polega na zamknięciu w pokoju grupy osób, które rozwiązując zagadki i wykonując zadania logiczne muszą wydostać się z pomieszczenia. Escape Room, czyli pokój ucieczek to świetny pomysł na spędzenie czasu wolnego z rodziną i przyjaciółmi, czy też firmowe wyjście integracje.

Coraz więcej osób chce w ten sposób świętować urodziny, a nawet wieczory panieńskie i kawalerskie. Pokój ucieczki to gra, której korzenie wywodzą się z gier komputerowych. Przeniesienie tej idei do świata realnego pomaga odciągnąć młodszych i starszych od ekranów urządzeń mobilnych i skłonić każdą grupę do współpracy, gdyż zagadki w escape roomie rozwiązuje się wspólnie.

Pokoje ucieczek pojawiają się w całej Polsce jak grzyby po deszczu. Aktualnie w samej Warszawie znajdziemy ponad 90 escape roomów! Jeśli chcesz przeżyć ekscytującą przygodę z przyjaciółmi koniecznie spróbuj swoich sił w pokoju ucieczki. W Warszawie możesz wybrać się tam korzystając z usług Ele Taxi. Jest to renomowana korporacja, która podrzuci Cię w wybrane miejsce w korzystnej cenie. Ele Taxi to zawsze najlepsze wyjście!