Lykke Li – szwedzka gwiazda zagra na warszawskim Torwarze

Lykke Li to szwedzka wokalistka grającą muzykę na pograniczu soulu, indie rocka, melodyjnego popu i electro. Artystka swoją karierę zaczynała w Internecie, zamieszczając pierwsze utwory na portalu MySpace. Dziś miłośników wyjątkowego wokalu i elektryzujących kompozycji Lykke Li znajdziemy na całym świecie. Niedawno artystka wydała kolejny album „So sad so sexy”, który promuje w trakcie światowego tournée.

Nowe i starsze utwory szwedzkiej piosenkarki będziemy mogli usłyszeć na żywo również w Polsce. Koncert Lykke Li odbędzie się 9 listopada w Hali Widowiskowej Torwar w stolicy. Na to ekscytujące widowisko muzyczne z pewnością przybędą fani artystki z całej Polski i innych sąsiadujących państw.

Jeśli chcesz znaleźć się tego dnia na Torwarze już dziś pomyśl o zakupie biletu na koncert. Zarówno mieszkańcy Warszawy, jak i osoby z innych miast na halę wygodnie i punktualnie mogą dotrzeć taksówką Ele Taxi. Korporacja gwarantuje najwyższą jakość usług w Warszawie w atrakcyjnych cenach. Samochód możesz zamówić dzwoniąc na centralę firmy lub korzystając z aplikacji telefonicznej. Wybierz się na Lykke Li z Ele Taxi!