Michał Szpak – Recital w Warszawie

Koncerty polskich wokalistów w Warszawie ostatnimi czasy cieszą się ogromną popularnością. Jeśli Ty również jesteś fanem głosów rodzimych artystów, to bez wątpienia zainteresuje Cię fakt, że już 17 września odbędzie się recital Michała Szpaka. Finalista programu X-Factor zaprezentuje swoje umiejętności w Kuźni Kulturalnej w Wilanowie.

Nastrojowy recital w wykonaniu Michała Szpaka to doskonała okazja, by przenieść się do pełnego emocji świata. Ten młody artysta wykona swoje popisowe utwory, a także najnowszy singiel “King of the Season”.

Mieszkasz w innej dzielnicy stolicy i zastanawiasz się jak dojechać do Wilanowa? Jednym z najwygodniejszych sposobów, aby dotrzeć na tego typu muzyczne wydarzenia w Warszawie jest skorzystanie z usług oferowanych przez ELE Taxi. W trosce o cenny czas naszych klientów stworzyliśmy wygodną w użyciu aplikację Taxi Polska na telefon. Dzięki niej możesz nie tylko zamówić taxi do dzielnicy Wilanów, ale także w inne dowolnie wybrane przez Ciebie miejsca. Nasi kierowcy z niecierpliwością czekają na Twoje zgłoszenia!