Fotoplastikon warszawski – jak dojechać?

Fotoplastikon Warszawski mimo otaczającej nas technologii, kolorowych ekranów i kreatywnych sposobów na spędzenie wolnego czasu nadal jest dużą atrakcją i chętnie odwiedzany jest przez turystów i mieszkańców Warszawy. To bardzo dobra oznaka, gdyż Fotoplastikon Warszawski oprócz tego, że oferuje szereg rozrywek to jeszcze był ważnym punktem na mapie Warszawy podczas drugiej wojny światowej. Czy wiesz gdzie znajduje się Fotoplastikon Warszawski, jak dojechać w to miejsce i cieszyć się nietypową rozrywką? Jeżeli nie, a chciałbyś się dowiedzieć ten tekst powstał właśnie z myślą o Tobie.

Fotoplastikon Warszawski znajduje się w samym sercu Warszawy, przy Alejach Jerozolimskich. Choć może lokalizacja na pierwszy rzut oka brzmieć dość „nieskomplikowanie” to może powodować szereg problemów dla wszystkich, którzy poruszają się samochodami. Trudno w tym miejscu o dobry parking, a dodatkowo Aleje Jerozolimskie to główna arteria miasta, która nierzadko stoi w korkach. Dobrą alternatywą są taksówki korzystające z bus pasów. Ele Taxi Warszawa oferuje komfortowe i bardzo szybkie przejazdy w centrum Warszawy, dlatego jeżeli chcesz się dostać do Fotoplastikonu Warszawskiego może to być doskonała i niemniej komfortowa propozycja niż Twój własny samochód.

Jeżeli wybierasz się do centrum i zamierzasz odwiedzić Fotoplastikon Warszawski zamów przejazd pod numerem 22 811 11 11. Dodatkowo, może pomoże Ci nasza aplikacja do zamawiania taxi TAXI POLSKA. Pobierz ją na swój telefon, sprawdź jakie oferuje Ci możliwości i ciesz się bezstresowym przemierzaniem Warszawy od dziś.