Jak dojechać do Parku Ujazdowskiego?

Warszawa obfituje w sporą ilość parków, do których warto wybrać się z rodziną na niedzielny spacer. Wiele z nich jednak usytuowana została dość niefortunnie- daleko od przystanków autobusowych i parkingów, na których można by było zostawić samochód. Jednym z nich jest Park Ujazdowski. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak dojechać do Parku Ujazdowskiego, nie marnując dużej ilości cennego czasu i nie zdenerwować się nadmiernie? Okazuje się, że najlepszą opcją w tym przypadku jest taksówka. Park Ujazdowski jest z pewnością warty do odwiedzenia, ale tylko wtedy, kiedy wybierzesz się tam sprawdzoną taksówką. A sprawdzona taksówka, to komfortowa taksówka i takimi taksówkami są samochody Ele Taxi.

Ele Taxi Warszawa to lata doświadczeń pozwalające na optymalizację przejazdów tak, aby klient nie tracił nadmiernej ilości czasu oraz pieniędzy. Dojazd z Centrum do Parku Ujazdowskiego z Ele Taxi zajmie dosłownie chwilę, a Ty nie będziesz musiał martwić się o parking, wykupienie parkometru oraz stanie w korkach, które w tamtej okolicy są częstością. Co więcej, samochody Ele Taxi są niezwykle komfortowe, więc będziesz miał szansę na krótki odpoczynek przed długim i wyczerpującym spacerem.

Dla wszystkich, którzy niebawem wybierają się w okolice Parku Ujazdowskiego polecamy zapisać sobie numer – 22 811 11 11 bądź skorzystania z opcji jaką jest aplikacja TAXI POLSKA do zamawiania taxi na każdy smartphone. Nie marnuj energii, czasu i pieniędzy. Postaw na sprawdzone rozwiązanie, które idealni wpisuje się w ideę bezstresowego, niedzielnego spaceru.