Jak dojechać na Barbakan w Warszawie?

Barbakan to bez wątpienia obowiązkowy punkt na turystycznej mapie Warszawy. Znajduje się w samym sercu Starego Miasta i co roku przyciąga setki turystów i spacerowiczów. To również doskonały punkt na rozpoczęcie wszelkich gier miejskich toczących się w okolicach Starego Miasta, Placu Zamkowego i Krakowskiego Przedmieścia. Niestety, dojazd w to miejsce środkami transportu publicznego i własnym samochodem może być nieco uciążliwy, dlatego w poniższym tekście powiemy Ci, jak dojechać na Barbakan, by nie stracić zbyt wiele czasu i pieniędzy.

Jeżeli nie własny samochód i nie transport publiczny to co? Oczywiście taksówka. Barbakan w Warszawie został umiejscowiony dość specyficznie, dlatego szybkie i wygodne dostanie się tam warto zrealizować przy pomocy np. Ele Taxi. Ele Taxi Warszawa specjalizuje się w przewozie klientów we wszystkie historyczne, często niedostępne zakamarki Warszawy. To zazwyczaj specyficzne kursy, wymagające doskonałej znajomości i specyfiki miasta. Barbakan jest dobrym przykładem takiego celu, do których Ele Taxi dowozi swoich klientów codziennie.

Jeżeli niebawem planujesz wycieczkę w specyficzne miejsce jak Barbakan w Warszawie, warto abyś miał pod ręką numer na Ele Taxi22 811 11 11. Zadzwoń, a doświadczony kierowca dowiezie Cię tam dbając przede wszystkim o Twój komfort i czas. Jeżeli jednak bardziej przypadło Ci do gustu zamawianie przejazdów przy użyciu możliwości Twojego smartphone’a, specjalnie dla Ciebie powstała aplikacja TAXI POLSKA do zamawiania taxi dedykowana firmie Ele Taxi.