Gdzie iść w Warszawie wieczorem?

Zbliża się piątek, a Wy nadal nie wiecie, gdzie iść w Warszawie wieczorem? Przychodzimy z odsieczą, przynosząc garść porad, w jakich miejscach można spędzić miło czas. Zdajemy sobie sprawę, że macie różne upodobania, dlatego przedstawimy Wam kilka, niekiedy skrajnie różnych propozycji. To jak, zaczynamy?

Pierwsze miejsce na liście odpowiedzi na pytanie pt. “gdzie iść w Warszawie wieczorem?”, zajmują bezsprzecznie lokale gastronomiczne. Prym wiodą pizzerie i restauracje serwujące dania kuchni włoskiej, azjatyckiej itp. Niektórzy mają stały układ na piątkowe bądź sobotnie wieczory – najpierw dobry film w kinie, potem wizyta w knajpie. Można inaczej.

Poobcować z kulturą można na różne sposoby

Choć najbardziej rozpowszechnioną formą spędzania wolnego czasu (zwłaszcza wśród osób młodych) są wizyty w kinie, to warto czasami wybrać się np. do teatru, opery bądź na koncert. Oferta kulturalna w Warszawie jest na tyle urozmaicona, że nikt nie powinien mieć problemów ze znalezieniem czegoś odpowiedniego dla siebie.

Teatr Współczesny, Teatr Komedia, Teatr Studio Buffo, Rampa, Syrena, Capitol i wiele innych teatrów czekają – a w każdym z nich mnóstwo godnych uwagi spektakli. Są tacy, co zamiast na premierę, wolą udać się na koncert. I oni również mają wiele możliwości. Oto niektóre z nich: Hydrozagadka, Chmury, Progresja – tu ciągle grają dobre koncerty.

Odrobina wiedzy w przystępnej formie

Ponoć na naukę nigdy nie jest późno. I nie chodzi nawet o wiek przyswajającego wiedzę, a o porę dnia, kiedy można ją zdobyć. Codzienne obowiązki nie pozwalają Ci na naukę za dnia? Zaległości możesz nadrobić wieczorem. Nie musisz zaraz wybierać się do długo otwartej biblioteki. Uczyć można się w znacznie przyjemniejszy sposób.

Wiedzę w przystępnej formie serwują nam różne, specjalistyczne muzea. Możesz poczekać na organizowane często noce muzeów lub wybrać się do tego, którego czynne jest dłużej. Chcesz zaoszczędzić na czasie, mieć pewność, że zdążysz dotrzeć na miejsce i zobaczyć coś ciekawego przed zamknięciem? Koniecznie zamów taksówkę!

Spacery bez względu na porę

Gdzie iść w Warszawie wieczorem z drugą połówką? Kino już było, na teatr nie macie ochoty, na koncercie za głośno, a Wam potrzeba wyciszenia… Zabierzcie ukochaną osobę na romantyczny spacer do jednego z warszawskich parków. Uwaga! Takie przechadzki bywają męczące, dlatego odpuście sobie pieszy powrót do domu.

Choć odrobina świeżego powietrza przydaje się każdemu, macie prawo czuć znużenie po kilkugodzinnych wędrówkach po parku. Znaleźliśmy dla Was rozwiązanie. Podróż do domu taksówką. Nie chcecie psuć nastroju i dzwonić na centralę? Nie musicie. Teraz Ele Taxi można zamówić bez dzwonienia, przez aplikację mobilną Taxi Polska.

Opcji jest wiele, ale co z dojazdem?

Chyba nie macie już wątpliwości, gdzie iść w Warszawie wieczorem. Wielu z Was zapoznało się już z repertuarem kin czy teatrów. Inni znaleźli w stolicy koncert ulubionego zespołu. Zaprosili nawet paczkę przyjaciół. W końcu w grupie weselej. Tylko… jak dotrzeć do wybranych miejsc? Podpowiadamy: najlepiej wybrać taksówkę Ele Taxi.

W podróż taxi wieczorem możesz wybrać się sam, możesz zabrać drugą połówkę lub całe grono znajomych. Zaraz, jak Ty ich tam wszystkich pomieścisz? Masz dwie opcje. Możesz zamówić dwie taksówki lub skorzystać z opcji wynajęcia busa z potrzebną ilością miejsc. Rozwiązanie w sam raz, jeśli udajecie się na koncert albo inną imprezę.

Miejsc, gdzie można iść w Warszawie wieczorem nie brakuje. To, dokąd się udasz, jest uzależnione od Twoich preferencji. Bez względu na wybraną formę spędzania wolnego czasu, nie zapominaj jednak o zaplanowaniu podróży. Jeśli leży Ci na sercu bezpieczeństwo Twoje i Twoich znajomych, zapraszamy do skorzystania z oferty Ele Taxi.