Gdzie w Warszawie jest Plac Defilad?

Plac Defilad – jedno z piękniejszych miejsc Warszawy

Warszawa jest piękna. Jest w niej wiele wyjątkowych miejsc: zarówno pod względem widoków jak i historycznym. Jakie to miejsca? Jednym z nich jest Plac Defilad, z którego Warszawa słynie. Plac Defilad powstał razem z Pałacem Kultury, a w 1956 roku był kluczowym miejscem politycznych wydarzeń. W centralnej jego części wybudowana została trybuna ozdobiona sylwetką orła, która zachowała się do dzisiaj. Przyjmowane z niej był wszelkie defilady i marsze w okresie Polski Ludowej.

Gdzie w Warszawie znajdziesz Plac Defilad?

Plac Defilad mieści się w Śródmieściu. Z północnej strony graniczy z ulicą Świętokrzyską, z południowej – z Alejami Jerozolimskimi, ze strony wschodniej z ulicą Marszałkowską, a od strony zachodniej z ulicą Emilii Plater. Możesz próbować dostać się tam na własną rękę, ale najszybciej dostaniesz się tam korzystając z przejazdów z kierowcami Ele Taxi. Doskonale znają wszelkie dostępne skróty, każdą uliczkę w stolicy. Dzięki temu sprawnie i bezpiecznie dowiozą Cię na Plac Defilad, a także w każde inne miejsce, do którego chciałbyś się dostać.

Korporacja na miarę XXI wieku

Korporacja Ele Taxi to nowoczesna firma, która zdaje sobie sprawę z tego, że warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, aby ułatwiać życie klientom. Ele Taxi pomaga zaoszczędzić im czas za pomocą mobilnej aplikacji. Taxi Polska to aplikacja, za pomocą której w kilka sekund zamówisz taksówkę, która komfortowo i bezpiecznie zabierze Cię pod wskazany adres.