Krzysztof Zalewski – SOLO ACT

Krzysztof Zalewski to jeden z najbardziej szanowanych polskich artystów ostatniego czasu. Jego muzyka przypada do gustu bez względu na nasze upodobania oraz zostaje w naszej głowie na bardzo długi czas. Krzysztof Zalewski to artysta, który rozpoczął swoją karierę od udanego występu w popularnym niegdyś idolu. Dziś jest on królem rockowego brzmienia, który zajmuje bardzo ważne miejsce na polskiej scenie muzycznej. Tym razem Krzysztof Zalewski wystąpi w swoim SOLO ACT już 27 września na scenie warszawskiego Och Teatru. Jeśli lubisz dobrą muzykę i cenisz sobie polskich artystów to idealna opcja na wieczór. Atrakcje w Warszawie takie jak te to prawdziwe unikaty, dlatego zadzwoń po Ele Taxi i wybierz się tam razem z nami!

Najlepsze koncerty i atrakcje w Warszawie tylko z Ele Taxi

Ele Taxi jest zawsze wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Nie bez powodu mówią, że to najlepsze taksówki w Warszawie. Szczególnie zależy nam na tym, aby nasi klienci czuli się z nami bezpiecznie oraz komfortowo. Zatrudniamy profesjonalnych kierowców oraz dysponujemy nowoczesnymi autami, w których każda podróż staje się prawdziwą przyjemnością. Zaplanuj wieczór z nami, a będziesz miał pewność, że wszystko poszło dokładnie tak, jak to zaplanowałeś.

Taxi przez Internet dopasowane do Twoich potrzeb

Nasze taksówki to również nowoczesne taxi przez Internet. Z myślą o miłośnikach aplikacji mobilnych powstało specjalne narzędzie, dzięki któremu zamówisz taxi przez Internet. Określ parametry przejazdu, cel i miej wszystko pod swoją kontrolą.