Monarchy

Monarchy po raz pierwszy w Polsce! Miłośnicy muzyki elektronicznej oraz tanecznej wyczekiwali tego spotkania od dawna. Monarchy to australijska formacja, która już od jakiegoś czasu dostarcza nam wiele niezapomnianych wrażeń muzycznych. Ich kompozycje to idealne połączenie popowego grania, nowoczesnej elektroniki oraz tanecznych brzmień, które muszą się po prostu podobać. Jeśli jesteś zainteresowany muzyką i zależy Ci na przeżyciu czegoś naprawdę wyjątkowego, koncert nie może obejść się bez Ciebie. Trudno o ciekawszą atrakcję w Warszawie tego wieczoru, dlatego zapisz numer na Ele Taxi Warszawa i wybierz się tam razem z nami. Koncert odbędzie się 22 września w warszawskim Klubie Hybrydy. Nie może tam zabraknąć również i Ciebie!

Ele Taxi – najlepsze taksówki w Warszawie

Najlepsze taksówki w Warszawie? Tak i nie jest to przesada! Od lat cieszymy się zaufaniem klientów. Bardzo cieszy nas ich zadowolenie z wykonywanych przez nas usług oraz jest dla nas motorem napędzającym nas do stawania się jeszcze lepszymi. Dysponujemy flotą nowoczesnych aut, w różnych rozmiarach. Nie ma problemu, jeśli chcesz zabrać się na koncert z większa grupką znajomych. Co więcej, zatrudniamy profesjonalnych kierowców, którzy doskonale wiedzą jak przemierzać Warszawę bez najmniejszych komplikacji. Zadzwoń albo zamów taxi przez Internet i ciesz się beztroskim czasem podczas koncertu!

Nowoczesne taxi przez Internet, z którym zaoszczędzisz czas i będziesz miał wszystko pod kontrolą

Nasze taxi przez Internet zamówisz dzięki mobilnej aplikacji Taxi Polska na telefon. Określ parametry przejazdu i miej wszystko tylko pod swoją kontrolą.