Roztańczony PGE Narodowy 2019

Największa dyskoteka w Polsce już niebawem! Roztańczony PGE Narodowy to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom muzyki tanecznej, dobrej zabawy oraz największych hitów muzycznych ostatniego czasu. Jeśli szukasz pomysłu na spędzenie czasu ze znajomymi nie może Cię tam zabraknąć. Podczas dwudniowego wydarzenia na jednej scenie zaprezentują się największe sławy polskiej muzyki rozrywkowej ostatniego czasu. Będziemy mieli szansę oglądać bardzo ciekawego Sławomira z jego największym przebojem „Miłość w Zakopanem”, legendarny zespół Boys i ich nieśmiertelny hit „Jesteś szalona”, Michała Wiśniewskiego w nowej odsłonie, a największą wisienką na torcie będzie Zenek Martyniuk z formacją Akcent! Takie atrakcje w Warszawie nie zdarzają się często, dlatego Ele Taxi Warszawa z przyjemnością wybierze się tam razem z Tobą! Zarezerwuj czas w terminie 21-22 września i daj znać, żeby zawieźć Cię na PGE Narodowy ku najlepszej imprezie w roku!

Atrakcje w Warszawie tylko z Ele Taxi

Ele Taxi Warszawa to najlepsze taksówki w Warszawie, ponieważ jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Doskonale znamy potrzeby naszych pasażerów, więc zadbanie o bezpieczeństwo oraz dobrą atmosferę podczas każdego przejazdu jest dla nas oczywistością. Daj znać podczas największej dyskoteki w Polsce, a nie będziesz żałował!

Taxi przez Internet, które powstało z myślą o nowoczesnych klientach

Nasze taxi przez Internet to taksówki, które są najbliżej potrzeb klientów. Wystarczy aplikacja Taxi Polska, kilka przesunięć palcem po ekranie telefonu, a będziesz w drodze na niezapomniany koncert!