Jak dojechać do Galerii Handlowej Rondo Wiatraczna?

Przy ulicy Wiatracznej, na Pradze, mieści się Galeria Handlowa Rondo Wiatraczna. Oprócz ciekawej nazwy ma mieszkańcom stolicy do zaoferowania znacznie więcej. Co konkretnie? O tym za chwilę. Następca kultowego Universamu Grochów (dom handlowy utworzony w 1977 roku) ma szerokie grono zwolenników, nie tylko wśród mieszkańców dzielnicy.

Sklepy, oddziały banków, restauracje, kluby fitness – w istniejącej od dwóch lat galerii każdy znajdzie coś dla siebie. Są popularne drogerie i sklep z książkami. Jest biuro podróży i punkt lotto. Miłośnicy fast foodów przychodzą tu zjeść. Kupicie tu prezenty, ubrania itp. Możecie też skorzystać z oferty lokali usługowych. Tylko, jak tu dotrzeć?

Istotny punkt początkowy podróży

To, jak dojechać do Galerii Handlowej Rondo Wiatraczna, zależy od punktu startowego. Zakładając, że wybierzecie komunikację miejską, musicie liczyć się z tym, że z niektórych miejsc bezpośrednich połączeń nie będzie. Do galerii Rondo Wiatraczna dojeżdża kilkanaście linii autobusowych oraz kilka tramwajowych.

Można tu dotrzeć własnym autem. Z myślą o zmotoryzowanych klientach, przygotowano monitorowany parking. Przez pierwsze dwie godziny korzystanie z niego jest darmowe. Po ich upływie, trzeba płacić za każdą rozpoczętą. Pozostawienie samochodu na parkingu na czas dłuższy niż 5 godzin, uznaje się za nieregulaminowe.

Co mają zrobić niezmotoryzowani?

Kto dysponuje własnym środkiem transportu i wie, jak dojechać do Galerii Handlowej Rondo Wiatraczna, pewnie nie będzie się zastanawiał nad wyborem innej opcji. A gdy samochód zawiedzie, zawsze może zadzwonić po taksówkę. Przyzwyczajony do wygody, raczej oprze się wątpliwej przyjemności podróżowania komunikacją miejską.

Co mają począć zmotoryzowani? Pobrać aplikację, która podpowie, jak dojechać do Galerii Handlowej Rondo Wiatraczna? A może na własną rękę szukać autobusu lub tramwaju, który ich tam dowiezie? Jeśli już mowa o pobieraniu czegokolwiek, to zdecydowanie bardziej polecamy instalację na telefonie aplikacji do zamawiania taksówek Taxi Polska.

Dojechać można taksówką. To takie oczywiste!

Wszystkich, którzy wybierają się na zakupy lub mają do załatwienia inne sprawy, zapraszamy do skorzystania z usług Ele Taxi. Nie tylko wiemy, jak dojechać do Galerii Handlowej Rondo Wiatraczna, ale też oferujemy konkurencyjne ceny za przejazd. Całkowity koszt możecie poznać jeszcze przed podróżą – o ile korzystacie z naszej aplikacji.

Ani Wam się śni podróż autobusem lub tramwajem? Wcale nas to nie dziwi. W końcu są znacznie wygodniejsze metody przemieszczania się po mieście. Zwolennikom komfortowych warunków jazdy (choć nie tylko im), polecamy skorzystanie z taksówki. Czekamy na Was w Ele Taxi. Podróż z nami naprawdę się opłaca.

Wygoda to nie wszystko, co daje Ci Ele Taxi

Czy masz jeszcze wątpliwości, jak dojechać do Galerii Handlowej Rondo Wiatraczna? Rozwiejemy je wszystkie. Wiemy, czego potrzeba mieszkańcom stolicy, ale też gościom. Rozumiemy, jak bardzo liczy się dla Was wygoda podróżowania i dlatego dokładamy wszelkich starań, by jazda z nami była jak najbardziej komfortowa.

Rozumiemy, że cenicie sobie bezpieczeństwo. To dlatego udostępniamy sprawne technicznie auta, które prowadzą doświadczeni kierowcy. Osobom podróżującym z dziećmi oferujemy kursy z fotelikami dziecięcymi, dostosowanymi do ich wagi. To jasne, że nie lubicie przepłacać za usługi. Dlatego dajemy konkurencyjne ceny przejazdów.

Tym, którzy idą z duchem czasu (albo zwyczajnie znudziły im się tradycyjne formy zamawiania taksówek), udostępniamy specjalną, darmową aplikację mobilną. Dzięki niej szybko i bez konieczności wykonywania połączeń głosowych będą mogli zamówić taxi we wskazane przez siebie miejsce i np. poznać już wtedy cenę gwarantowaną za kurs.