Jak dojechać do Galerii KEN Center?

Galeria KEN Center to ulubione miejsce zakupów wszystkich mieszkańców Ursynowa. Galeria położona jest w samym jego centrum oraz oferuje szereg sklepów oraz punktów usługowych, które idealnie spełnią wszelkie potrzeby konsumentów. Galeria charakteryzuje się dużą przestrzenią oraz rozmaitością usług, a do tego umożliwia zrobienie zakupów w jednym z największych hipermarketów na terenie Warszawy. Chciałbyś sprawdzić to miejsce, szukasz alternatywnego miejsca na zakupy, gdzie nie będziesz musiał zmagać się z nadmiernym tłokiem? Ele Taxi Warszawa z przyjemnością zabierze Cię na wyjątkowe zakupy do KEN Center już dziś. Zamów taxi przez internet i nie martw się o nic więcej niż szaleństwo zakupów.

Ele Taxi – lider warszawskich przejazdów

Dlaczego Ele Taxi Warszawa to jedyne słuszne rozwiązanie, kiedy mówimy o podróżach po mieście? Dlatego, że oferujemy szeroki zakres usług oraz szczególnie zależy nam na wysokim komforcie podróży naszych klientów. Dbamy, aby nasze samochody odznaczały się wysokim standardem, a kierowcy dużym doświadczeniem. Co więcej, jesteśmy częścią Taxi Polska, które uważane jest za najlepszą korporację taksówkarską w kraju. Jeżeli masz ochotę wybrać się na szalone zakupy, jesteśmy po to żeby Ci pomóc, zadzwoń, a taksówka bagażowa zabierze wszelkie ponad gabarytowe zakupy bez problemu do domu.

Nowoczesne rozwiązania

Aby jeszcze ułatwić Ci to zadanie, powstała specjalna aplikacja taxi. Z nią zamawianie przejazdu trwa zaledwie kilkanaście sekund. Zainstaluj ją i ciesz się bezmiarem bezpiecznych przejazdów.