Jak dojechać do Ogrodu Sprawiedliwych?

Warszawę przemierzamy codziennie i mniej więcej wiemy co znajduje się w jej strategicznych punktach, ale czy wiemy również ile perełek omija nas na co dzień ze względu na niewiedzę? Zdecydowanie, nie! Z tego właśnie powodu Ele Taxi Warszawa pragnie zaprezentować wyjątkową wycieczkę, w której odkryjesz zupełnie nowe miejsce na mapie Warszawy. Ogród Sprawiedliwych to skwer umiejscowiony na Muranowie, który przypomina o bohaterach II wojny światowej. Zapisz sobie nasz numer taksówki i wybierz się na prawdziwe spotkanie z nietuzinkową historią, a na pewno Warszawa stanie się mniej tajemnicza i przystępna.

Kto jest prawdziwym liderem przejazdów miejskich w Warszawie?

Ele Taxi Warszawa to ulubiona korporacja mieszkańców miasta. Posiadamy szeroką gamę nowoczesnych samochodów oraz kierowców, przed którymi Warszawa nie kryje najmniejszych tajemnic. Wybierz się w podróż po mieście z nami, a na pewno zaoszczędzisz czas, pieniądze i oddasz się chwili relaksu podczas przemieszczania się z punktu A do punktu B. Aby było Ci jeszcze wygodniej, Ele Taxi to taxi, które zamówisz przez internet i w błyskawiczny sposób rozpoczniesz każdą podróż do celu.

Nowoczesne taksówki, nowoczesne rozwiązania

Ele Taxi Warszawa proponuje również nowoczesne rozwiązanie jakim jest aplikacja Taxi Polska. Dzięki niej zamawianie przejazdu zajmuje jedynie chwilę, a Ty nie musisz się martwić o poszukiwanie numeru. Zainstaluj ją na telefonie i ciesz się nieograniczonymi przejazdami po mieście już dziś. Gotowe? Do zobaczenia w podróży!